KONAKLAMA

  Complex İstanbul konaklama konusunda da müşterilerine destek vermektedir. Dünya standartlarına uygun bir konaklama merkezi olan TRYP BY WYNDHAM Mahmutbey’de misafirlerini ağırlamaktadır. Özel olarak tasarlanan mekanın VIP kısmından otele erişim sağlanırken, beş yıldız konforunda konaklamak da mümkün olmaktadır. Havaalanından karşılanan konuklar 14:00’den itibaren otele girişlerini yaparken, restoran, bar ve Türk hamamı gibi alanlarda dinlenmenin keyfini çıkarabilmektedir.

  Her bir toprağı değerli olan İstanbul’da konaklama amacıyla mekan arayan organizatörler, eğitim, seminer, kongre, etkinlik, konser, düğün, parti ve spor kampları düzenlemek için uygun olan Complex İstanbul bünyesindeki TRYP BY WYNDHAM Mahmutbey’i tercih edebilir. Şehrin odak noktalarına ulaşımın kolay olması ve metro hattına yürüme mesafesinde yakınlığı olması, davetliler için de pratik bir yolculuk avantajı sunmaktadır.

  Özel organizasyonlarda konaklama yapacak konukların VIP transfer ve karşılama hizmeti de Complex İstanbul konaklama merkezi tarafından sağlanacaktır. 200 oda kapasitesi olan otelde, çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, ücretsiz otopark, ziyafet seçenekleri, balo salonu, kapalı havuz, ücretsiz internet SPA, spor merkezi, döviz değimi ve 24 saat oda servisi dahil konaklamak mümkün olmaktadır.

Complex İstanbul Konaklamalı Kamplar

  Eğitim, bilim, ticaret, sanat ya da spor kampları için tüm gerekenlerin bulunduğu Complex İstanbul konaklama dahil eğitim kampları düzenleyen organizasyonların ilk tercihi olmaktadır. Spor merkezinden otele geçiş sağlarken dışarı çıkmanıza bile gerek kalmadan birkaç dakikada dinlenme alanınıza ulaşabilirsiniz. Spor merkezini kullanan misafirin zaman kaybetmemesi ve antremanlarını, provalarını rahatça yapabilmeleri için oluşturulan bütünleşik mimarinin birçok avantajını yaşamaları hedeflenmiştir. Beklenti ve fiyat açısından memnun kalacağınız konaklamalı kamplar için bizden teklif alarak, organizasyonunuzu planlayabilirsiniz.

  Spor kampları, eğitim ve seminer için yurt dışından gelen misafirlerinizin ağırlanması konusunda çok dilli destek veren personellerle Avrupa, Orta Doğu ve Balkanların en çok tercih edilen konaklamalı spor ve etkinlik merkezi olan Complex İstanbul ilk seçiminiz olacaktır. Ulusal ve uluslararası konserler için mekanı tercih eden sanatçılar ve ekipleri için prova ve performans konusunda sınırsız destek sağlayan Complex İstanbul konaklama alternatifleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

KİRALAMAK İSTERMİSİNİZ?

Kiralama Talep Formu

Online Kayıt ve Bilgilendirme