Etkinlikler

İstanbul’da etkinlik mekanı kiralama talebi olan herkes için Complex İstanbul tesislerinin kapısı açıktır. Düğün, nişan, sünnet, kına gecesi,  kokteyl, parti, düğün yemeği, yemekli toplantılar, konser, sahne sanatları ve etkinlikler için Complex İstanbul’un çok amaçlı salonlarını kiralayabilirsiniz. Kalabalık toplulukları ağırlamak için uygun olan ve her türlü organizasyon, çekim ve toplantı için kullanılabilen merkezde, amacınıza uygun çok sayıda event düzenleyebilirsiniz.

Konser, sahne ve gösteri sanatları, düğün&nişan organizasyonları, kokteyl ve parti gibi çok sayıdaki organizasyon halka açık olarak gerçekleştirilebilmektedir. Farklı bir etkinlik mekanı kiralama gerekmeden spor ve sanat etkinlikleri için dönüştürülebilir mekanlardan yararlanabilirsiniz. Deneyim odaklı akıllı salon 1000 kişiden 6000 kişiye kadar misafiri aynı anda ağırlayabilmektedir. Konserler için ayakta 6 bin kişi, yemekli organizasyonlar için 1000 kişilik düzeniyle farklı konseptlere göre şekillenebilen salon kullanılmaktadır. Lazer ve ışık gösterilerine uygun olan LED ekranlar, çelik konstrüksiyon tavan ve gösteri sanatlarına uygun olarak tasarlanan akustik ses sistemi, dünya çapında bir mekan olarak tasarlanan bu salonun hayal ettiğiniz her yer olabilmesini sağlamaktadır.

Okul ve şirketlerin özel gün etkinlikleri, kamuya açık sergi ve lansmanlar, fuar ve tanıtım günleri gibi etkinliklerin tamamına uygun olan Complex İstanbul, etkinlik mekanı kiralama taleplerinizin tam karşılığını bulabileceğiniz bir mekandır.

Mekan kiralama konusunda bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Kiralama : Turgut Paşalı 0533 326 25 96

Online Kayıt ve Bilgilendirme