Spor ve Sanat Atölyeleri

Kurumsal şirketler için özel olan eğitim kampları, seminerler, uluslararası sempozyumlar, kongreler ve personel motivasyon kampları, kurumsal etkinlik organizasyon kapsamında Complex İstanbul’da gerçekleştirilebilmektedir. 200 yatak kapasiteli lüks otel konforunda konaklamanın yanında spor, eğitim ve eğlence aksiyonların yapılabileceği çok amaçlı salon 3500 kişilik kapasiteye ulaşan büyüklüğüyle farklı amaçlar için değerlendirilebilir. Özel amaçlı toplantı salonları, 4 adet uluslararası standarttaki lüks soyunma odası ve  otel ile direkt olarak bağlantılı olan VIP alanı kalabalık spor organizasyonlarınız için uygun bir seçim olacaktır.

Özel Etkinlik Mekanları

Kurumsal etkinlik organizasyon kapsamındaki kongre, seminer ve konferanslarınız için yurt dışından gelen misafirlerinize havaalanı transfer hizmeti verilerek otel yerleşimleri sağlanmaktadır. 3500 kişilik kapasitesi olan salonda bilimsel kongreler, eğitim seminerleri, üniversite sürekli eğitim merkezi organizasyonları ve  diğer kurumsal etkinlikler düzenlenmektedir. Spor ya da konser gibi etkinliklerin de sürece dahil edilmesi mümkün olduğu için, katılımcı sayısına göre düzenlenen banket planı kapsamında yemekli kapalı alan davetleri de organize edilmektedir. After parti odaları, kurumsal toplantı salonları, sağlık kabini ve engelli katılımcılar için tam uyumlu mekan yapısıyla eğitim ve öğrenme süreçleriniz eğlenceyle birleşiyor.

Yeni Havaalanı’na ve İstanbul’un merkez ilçelerine kolay bir ulaşım sağlanan lokasyonuyla dikkat çeken Complex İstanbul, İstanbul’un en büyük spor, sanat, etkinlik ve eğlence merkezi olma yolunda kurumsal etkinlik organizasyon konseptine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Sabah basketbol sahası olarak kullandığınız bir alanın akşam mükemmel bir akustiğe sahip, uluslararası standartta bir konser salonuna dönüştüğünü görmeniz ne demek istediğimizi anlamanızı sağlayacaktır.

Toplantı Yapılabilecek Mekanlar

25 yıllık bir deneyim ve bilgi birikiminin teknolojiyle şekillendiği Complex İstanbul, en önemli etkinliklerin gerçekleştiği anlara tanıklık ediyor. Organizasyon dahilinde geçirdiğiniz zamanın kaliteli olmasını sağlayan tüm ekip, mükemmel bir işbirliği içinde çalışıyor. Kongre, seminer, spor kampları, okul etkinlikleri ve uluslararası tanıtım toplantılarında sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak olan Complex İstanbul, “kaliteli zaman” kelimesinin karşılığı oluyor.

Özel toplantı odaları, profesyonellere hitap eden VIP alanlar, basketbol, eskrim, judo, jimnastik, voleybol ve benzer sportif faaliyetler için spor kampları, okul etkinlikleri ve seminerler kurumsallaştırılabilen çok amaçlı kompleksin dahilinde bulunuyor. Kurumsal etkinlik organizasyon kapsamında spor turizmi başta olmak üzere; sağlık turizmi ve eğitim turizmine açılan kapı da TRYP BY WYNDHAM HOTEL ve Sporting Work güvencesiyle Complex İstanbul oluyor.

Online Kayıt ve Bilgilendirme