KİRALAMA

  Bir spor salonundan çok daha fazlası olan Complex İstanbul mekan kiralama hizmetiyle; konser, etkinlik, düğün, açılış, sergi, kongre, gösteri sanatları ve daha birçok alana dönüşebiliyor. İstanbul’un en büyük Spor, Etkinlik ve Performans Sanatları Merkezi olarak sanatın yedi rengini sporla birlikte harmanlayan, bu alanda mekan akustiği mimari tasarım yapılırken özenle planlanmıştır. Dolayısıyla müzikal etkinliklerin ve sahne sanatlarının kusursuz bir harmoni sağlayacak düzeye erişmesi de mümkün olmuştur.

  Kurumsal ve halka açık etkinlikler için çok amaçlı kullanabileceğiniz mekanı uluslararası organizasyonlar için  de güvenle tercih edebilirsiniz. Kapalı mekan kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçerek, farklı kullanım amaçlarınıza özel şekillenecek merkezimizi daha yakından görebilirsiniz.

Film-Dizi Mekan Kiralama

  Film ve dizi çekimleri için tercih edeceğiniz çok sayıda kapalı alan işlevi gören merkezimizde, spor, konser, parti ve organizasyon mekanı kiralama hizmeti verilmektedir. Günlük ve saatlik kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Mekan Kiralama

  1000 kişilik kapasiteye sahip olan kapalı düğün salonu arıyorsanız, “düğün salonu kiralama” hizmetimiz vardır. Yemekli düğün mekan kiralama kapalı alan organizasyonlarınız için catering dahil hizmet veren Complex İstanbul Organizasyon Merkezi tarafından üstlenilecektir. Dilerseniz konaklamalı alternatiflerimiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Düğün, kına gecesi, sünnet, nikah  gibi organizasyonların geçekleştirilmesinde, ulaşım, güvenlik, catering ve konaklama aşamalarını üstlenen firmamız, unutulmaz zamanlar yaratacağınız bu özel anılarınızı büyüleyici hale getirmek için hazır olacaktır. 

Spor Salonu Mekanı Kiralama

  Basketbol, voleybol, jimnastik gibi müsabakaların gerçekleştirilmesi için ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştiren spor kamplarına ev sahipliği yapan Sporting Work kapsamında yapılmaktadır. Konaklama, antrenman ve müsabakaların yapılacağı salonun tavanı çelik konstrüksiyon olduğu için jimnastik gibi sporlara da müsaittir. Spor salonu mekan kiralama hizmetinin ötesinde, spor turizmine katkıda bulunmak üzere verdiğimiz bir hizmettir.

Etkinlik Mekanı Kiralama

  Veda partisi, kuruluş yıldönümü, bayi toplantısı, tanıtım ve fuarlar, çocuk etkinlikleri, kurumsal seminer, toplantı ve kongreler gibi çok sayıda farklı organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz etkinlik mekan kiralama günlük ya da haftalık seçeneklerle değerlendirilebilir.

Parti Mekanı Kiralama

  Her türlü organizasyonunuz için tercih edilecek Complex İstanbul mekan kiralama öncesi ve sonrasında çok amaçlı kullanacağınız özel salonlar dahilinde hizmet vermektedir. Parti mekanı kiralamak ve bekarlığa veda partisi, yılbaşı, kına gecesi, after party gibi çok sayıda özel etkinliğinizi çok amaçlı salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Mekan kiralama fiyatları konusunda bilgi almak ve teklif istemek için hemen bizimle iletişime geçin!

KİRALAMAK İSTERMİSİNİZ?

Kiralama Talep Formu

Online Kayıt ve Bilgilendirme