İLETİŞİM

İletişim Formu

Complex İstanbul ulaşım açısından son derece pratik bir konumda yer almaktadır. Atatürk Havaalanı ve Yeni Havaalanı’na çok yakındır. Yoğun İstanbul trafiğine maruz kalmayacağınız bir güzergahla firmaya ulaşabilirsiniz.

Hususi aracınızla Complex İstanbul ulaşım alternatifi için,  D100 ve E80 üzerinden haritayı takip ederek varabilirsiniz.

COMPLEX ISTANBUL SERVİS

 Kurumsal organizasyonlar, düğün, etkinlikler ve spor müsabakaları için talep ettiğiniz kişi sayısı ve güzergahlara servis hizmeti sağlayarak Complex İstanbul ulaşım seçimizi özelleştirebiliyoruz. Okul, kurumsal şirketler, spor takımları ve etkinliklere ulaşmak isteyen konuklarınız için İstanbul’un farklı merkez noktalarından kalkışı yapılacak özel servisler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HAVAALANI TRANSFER HİZMETİ

Yurtiçi ve yurtdışından havayolunu kullanarak gelen ziyaretçileriniz için VIP havaalanı karşılama hizmeti veriyoruz. VIP transfer araçları ve özel şoförü bulunan lüks araçlarla etkinlik merkezimiz ve otele konforlu ulaşım sağlamanız mümkün oluyor. Uluslararası spor kampları için merkezimize gelecek olan sporcu ve teknik personel için lüks otobüs ve minibüslerle otele ulaşım sağlıyoruz. Talep halinde araç kiralama konusunda da destek oluyoruz.

OTOPARK

Complex İstanbul ulaşım için hususi araçlarınızı tercih ediyorsanız, merkezimizdeki 1000 araç kapasiteli otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca tır boşalma yükleme yapılan, sahne ve konser ekipmanları gibi teknik malzemeleri kompleksin içine kolayca sevk edebileceğiniz özel alanlar da bulunmaktadır.

Online Kayıt ve Bilgilendirme