Konser Salonu Kiralama Sözleşmesi

İşbu sözleşme konser ve benzeri etkinliklerin belirlenen mekanda nasıl yapılacağını karara bağlar türünden ifadelerle başlayan konser salonu kiralama sözleşmesi kiralayan ve kiracı olarak isimlendirilen taraflar arasında imzalanan hukuki bir belgedir. Kiralayan bir hizmet sunmakta ve kiracı ise belli koşullar çerçevesinde bu hizmeti almaktadır. Ücret, salonun yeri, kiralama zamanı ve güvenlik önlemleri bu sözleşmelerde net bir şekilde belirtilmiş olmalıdır. Eğer konser salonu kiralama sözleşmesi yapılırken taraflardan biri örneğin belediyelerin kültür işleri müdürlüğü gibi resmi bir kurum ise zaten bu sözleşmelerin yazımı pek sorun olmaz, onlar bu metni defalarca kaleme almış olabilirler. 

Dünya Standartlarında Bir Merkez Yaratıldı

İstanbul Bağcılar Mahmutbey’de yeni nesil yaşam ve aktivite merkezi olarak kurulan Complex İstanbul kendi bünyesi içinde yer alan 3500 kişilik çok amaçlı salonunu konser mekanı olarak da kiralamaya başladığı için bu çeşit sözleşmeler onlar tarafından da sık sık yazılıyor. Akustik kalitesi çok iyi olan bu salon çok çeşitli şekilde kullanılabilir ki tiyatro ve konser amaçlı kullanım her zaman heyecan veren biçimdir. Bu mekan aynı zamanda birinci sınıf bir spor salonudur. 

Saatlik veya günlük olarak kiralanan çok amaçlı salon için Complex İstanbul sitesinde yer alan konser mekanı kiralama talep formu başlangıç için size yardımcı olacaktır.

Online Kayıt ve Bilgilendirme