Konser Salonu Kiralama 

Konser salonu kiralama konusunda faaliyete geçen Complex İstanbul, yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ağırlama müsait olan otel ve arenasıyla İstanbul'da hizmete başladı. 

Mekan kiralama olarak adlandırdığımız bu faaliyetler içinde film ve diziler için mekan kiralama, düğün veya kına gibi eğlenceli toplantılar için mekan kiralama, spor salonu kiralama, parti mekanı kiralama ya da kurumsal çalışmalar için etkinlik mekanı kiralama gibi hizmet çeşitlerini bulabilirsiniz. Konser salonu kiralama da şüphesiz mümkündür. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifimizi görmek için bizimle iletişime hemen geçebilirsiniz. Kiralama Talep Formu ilettiğinizde  en kısa sürede sizi geri arayacağız. 

İstanbul Konser Salonu Kiralama 

Konser salonu kiralama söz konusu olduğunda akla hemen ünlü pop şarkıcılarının verdiği konserler geliyor. Sahne şovlarının ağırlıkta olduğu bu renkli etkinlikler de salonlarımızda gerçekleştirilebilir. Fakat İstanbul’un bir kültür ve spor merkezi olması yönündeki amacımız gönlümüzdeki konserlerin biraz daha farklı olması isteğini de doğuruyor. Örneğin biz İstanbul’a sporda NBA basketbol takımlarının, müzikte de Andrea Bocelli gibi sanatçıların çok daha fazla yakışacağını düşünüyoruz. Her şey adım ilerleyecek ve ülkemizin her yeri bu kaliteye ulaşacak inancındayız, hedeflerimiz bu yöndedir.

Dünyaca Ünlü Konser Mekanı Konsepti

Unutulmayan konserlerin yeri bundan sonra Complex İstanbul arena olacaktır diyerek sosyal medyada takip edilen bir konser haberinden burada söz etmek isteriz. Birkaç gündür internette efsanevi İngiliz topluluğu Queen’in 13 Temmuz 1987 yılında Afyon’da verdiği konser anlatılıyor. O kadar ayrıntılı ve inandırıcı anlatılıyor ki gerçek sanıyorsunuz. Freddy Mercury’nin valiyi yaptığı ziyaretin fotografı bile var yazıların içinde. Ama 1987 yılında böyle bir konser hiç olmadı, keşke olsaydı ama olmadı.

Ama bundan sonra olacak. Queen artık anılarımızda kaldığı için belki hiç gelmeyecek ama İstanbul’da, Complex İstanbul salonlarında dünya müzikleri çalınacak. Bunu istiyoruz. Zülfü Livaneli ile Maria Farandouri’yi 24 Eylül 1988 günü Efes Antik Tiyatro’da dinlemeye giden 25 bin kişiyi (ya da onların torunlarını) bu kez Complex İstanbul’a bekliyoruz. İstanbul’a bu etkinlikler yakışıyor.

Biz konser salonlarımızı Complex İstanbul olarak dünya standartlarına uygun hale getirdik. Konaklama avantajını da yaşayacağınız arenamızda, dünya yıldızlarına layık bir ağırlama gerçekleştiyoruz. 1000 kişilik otopark, 200 kişilik beş yıldız otel ve 6 bin kişiyi ayakta ağırlayacak devasa arenamızda konser salonu kiralama gerçek anlamda bir ayrılacalık olacaktır. 

   

Online Kayıt ve Bilgilendirme