Uluslararası Spor Organizasyonları

Sporcular ve spor yöneticileri uluslararası spor organizasyonları yapma imkanını artık çok daha kolay bulacaklar. İstanbul Bağcılar Mahmutbey adresli kurulan Complex İstanbul, hem konaklamada 200 kişilik lüks otel imkanını hem de karşılaşmalar ve gerekli antremanlar için dünya standartlarındaki spor salonlarını hizmete sunuyor. 

3500 kişilik çok amaçlı salon, dört adet lüks soyunma odası ve otel ile direk bağlantılı olan VIP alan spor organizasyonları için çok uygun mekan olacak. Spor kamplarımızın kalitesi Complex İstanbul tesislerinde dünya standartlarına ulaşıyor. 

İstanbul'daki Spor Kampları Burada

Basketbol, voleybol ve jimnastik etkinleri için düzenleyeceğiniz spor kampları konaklama dahilinde gerçekleşiyor. Kamp süresince yapılacak konaklamalar Complex İstanbul bünyesi içinde hizmet veren beş yıldız kalitesindeki Tryp By Wyndham Hotel’de gerçekleşiyor. Konuklar VIP transfer hizmeti ile otele ulaştırılıyor ve süreç başlıyor. Bu yüzden uluslararası spor organizasyonları konusunda Amerika'dan Yugoslavya'ya kadar birçok sporcunun seçimi Complex İstanbul oluyor. 

Spor kampları sırasında dışarı bile çıkmadan birkaç dakika içinde sahadan otelinize geçebilirsiniz. Mimari yapı tesisimizde buna uygun planlanmıştır, dolaşarak zaman kaybetme gibi gereksiz sıkıntılar yaşamazsınız. Avrupa, Orta doğu ve Balkan dillerini konuşabilen personellerimiz size her an yardımcı olacaktır. 

Hangi sporlar diye sorulduğunu duyar gibiyiz. Gönlümüz basketboldan yanadır ama voleybol, jimnastik ve eskrim takımları ile antrenörlerini ve yöneticilerini de misafir edebiliriz. Ulusal ve uluslararası basketbol, voleybol ve jimnastik karşılaşmaları kurum bünyesinde olan Sporting Work kapsamında, çelik konstrüksiyon tavanlı spor salonlarında zaten düzenlenmektedir.

Ünlü İsimler Kamplarımıza Katılıyor

Spor turnuvalarından da bahsetmek isteriz. Özellikle basketbolda ünlü isimleri bu turnuvalar çerçevesinde aramızda görmekteyiz. Örneğin Türk basketbolunun efsane takımı Efes’in gene efsane haline gelen oyuncusu Petar Naumoski’yi geçtiğimiz yıllarda bir kez daha konuk etmiştik.

Basketbolda eski usta oyuncuların artık hoca olduğu yaz kampları ve turnuvalar da ulusal ve uluslararası spor organizasyonları Complex İstanbul’da yapılmaktadır. 

Complex İstanbul spor bizim işimizdir diyor ve bir marka olma yolunda ilerliyor. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme