Şavkar Cimnastik Okulu İstanbul Yakında Burada!

Ülkemizin önemli bir değerini temsil eden Şavkar Cimnastik Okulu, çocukların ve gençlerin spora yönelmesi için çaba gösteriyor. Beden eğitimi denince, aklımıza her ne kadar okul dersleri gelse de, jimnastik yeteneği olan çocukların bu alana yönlenmesi konusunda eksiklik söz konusu oluyor.  Cimnastik konusundaki eksik gelişimin en büyük sebebi, ilginin, tanıtımın, yönlendirmenin az olması olduğu için, insanları bu alana daha yatkın hale getirmek ve kendilerini hem bedenen hem de ruhen geliştirmelerini sağlamak için profesyonel spor okullarının önemi artıyor. Bu alanda gerekli çalışmaları en hızlı şekilde sunan Şavkar Okulu, profesyonelliğin bütün donanımlarını ve çizgilerini ön plana çıkarıyor. Başarı için kendi ilkelerini oluşturan bu okul, cimnastik, fitness, yaz spor okulu, yüzme, sauna ve pilates gibi eğitimleri ile kendi alanında oldukça profesyonel bir çalışma, çözüm sağlıyor. Türkiye’nin en iyileri, bu okullarda yetişiyor.

İstanbul Complex Şavkar İşbirliği ile Geleceğin Sporcularını Yetiştirecek

Eğitim dediğimiz zaman her ne kadar temelden başlansa da, insanların vücut yapısı, doğası gereği her yeni gelişime adapte oluyor ve pozitif bir ilerleme durumunda vücudumuzdan da bir katkı geliyor bize. Bu yüzden Şavkar cimnastik okulu tarafından yapılan çalışmalarda, öncelikle sporcunun bedenini tanıması ve doğru kullanması öğretiliyor. 

Her yaştan insanın, kendini esnetmesi, geliştirmesi, pozitif bir ilerleyişe ulaşması hedefleniyor ve çalışmaya, çabaya göre bu mümkün oluyor. Ritmik, artistik jimnastik ve diğer bütün branşlarda ulusal ve uluslararası başarılara imza atan Şavkar Spor Tesisi, milli sporcuları ve kendi başarı ilkeleri ile çalışmalarına Complex İstanbul bünyesinde de devam edecek. 

Çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmak, onları hem ruhen hem de bedenen hayata hazır hale getirmek ve profesyonel bir yapıda kendilerini ön plana çıkarmalarını sağlamak için, kesinlikle sporun önemi büyük. Bu spor ister yüzme olsun, ister jimnastik olsun, isterse farklı yaklaşımlar olsun. Burada tamamen vücut ve ruh dengesini korumak olduğu için, kişinin kendi gelişimini sağlaması için gerçekten önemli bir yaklaşım gerekiyor. İşte tam da bu noktada Şavkar’ın profesyonelliğini yansıtacağı İstanbul Complex giriyor devreye. 

Sportif etkinliklere yatkın olan çocuklar için bu denli büyük, etkili ve güçlü oluşumlar kompleksimize dahil edildi. Geleceğin ritmik ve artistik jimnastikçilerinin yetişmesi için sportif düşüncelerden ilham alarak kurulan okulumuz çok yakında hizmete açılacak.

Spor Ve Daha Fazlası İçin Güçlü Bir Adım

Yaşam için önemli bir felsefe olan spor tutkusunu, bu denli büyük bir tesisle perçinlemek Complex İstanbul için oldukça önemli bir adım olacak. Aynı adımın karşılığını en büyük şekilde gösterecek olan Şavkar Cimnastik Okulu, Türkiye’nin adını uluslararası spor organizasyonlarında duyurmak için çözüm ortağı oluyor. Temelden hazırlanan tesiste  gerekli olan bütün donanımların ve insan gücünün olması, eğitimin ve başarının da garantilenmesini sağlayacak.

1991 senesinde İzmir’de kurulan bu tesis, Türk Sporu için oldukça önemli çalışmalar gerçekleştirmiş ve kalitesini dünya çapında duyurmuştur. Rusya, Ukrayna gibi ülkelerden gelen tecrübeli antrenörler ile birlikte, profesyonel spor kulübü kavramı İstanbul’da da en iyi şekilde temsil edilecek. 

Burada amaç çok daha fazla kişiye sporu sevdirmek, başarıya odaklanan, hayatında belirli bir hedef için spor çalışmak isteyen insanlara katkı ve imkan sağlamak olduğu için, Complex İstanbul yapısı da bu konuda büyük artılar sunacak. Şavkar Cimnastik okulu ile birlikte ön plana çıkacak olan bu yoğun sportif gelişimin, şimdiden keyifli ve huzurlu olmasını diliyoruz.

Online Kayıt ve Bilgilendirme