Salon Kiralama

Düğün, nişan, kutlama partileri, mezuniyet baloları, seminer veya kongre gibi kurumsal çalışmalar, sergi, fuar veya konser gibi sanatsal faaliyetler için öncelikle salon kiralama işine ihtiyaç duyulur. Ve söz konusu bu mekanların kaliteli ve yapılacak işe uygun düzende olması gerekir. İstanbul’un yeni etkinlik ve organizasyon merkezi olma yolunda ilerleyen Complex İstanbul’un kiralamaya sunduğu salonlar dünya standartlarında olan mekanlardır. Ayrıca spor karşılaşmaları ve turnuvalar için yapılan 3500 kişilik spor salonu özellikle basketbol sporumuz için hazırdır.

Bir Salondan Fazlası

İstanbul Bağcılar Mahmutbey adresli olan Complex İstanbul sadece aktivitelerde salon kiralama hizmeti veren bir işletme değildir. Her yönüyle yeni nesil bir yaşam merkezi olma ve şehrimizin ününü bütün dünyaya yayma amaçlarımız içindedir. Bu yüzden “Bir spor salonundan çok daha fazlası olan Complex İstanbul” ifadesini kullanıyoruz. 

Salon kiralama konusunda da aynı özeni gösteriyoruz. 1000 kişilik kapalı düğün salonumuz ve hatta muhafazakar düğün salonu olarak geçen mekanımız hizmetinizdedir. Bu salonu kiralarken catering, güvenlik, ulaşım ve konaklama sorunlarını da Complex İstanbul bünyesi içinde çözmüş olacaksınız. 200 yatak kapasiteli ve beş yıldızlı otelimiz Tryp By Wyndham misafirlerimizin konaklaması için hizmetinizdedir. 

Bir etkinlik merkezi olarak İstanbul’a yakışan kalitedeki Complex İstanbul tüm dünyadan gelecek  misafirlerini salonlarına bekliyor.

Online Kayıt ve Bilgilendirme