Pilates Zumba Dersleri Başlıyor!

Sportingwork Complex İstanbul, sağlıklı yaşamı teşvik için Pilates&Zumba derslerine başıyor. Eğitmen Nilüfer Çelebi tarafından yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak verilecek dersler bir inovasyon olarak yarım saat zumba, yarım saat pilates şeklinde verilecek. Yani pilatesin sıkılaştırıcı gücünden yararlanırken, Zumbayla yağ yakımını da hızlanmış olacak! Kilo verirken eğlenmek istiyorsanız, mutlaka ücretsiz deneme dersine katılarak bu yeniliği keşfedin! Kendiniz için1 saat ayırın ve fit ve formda olmanın hafifliğini hayatınıza dahil edin!

Nilüfer Çelebi Kimdir?

Sportingwork Pilates ve Zumba Eğitmeni Nilüfer Çelebi, 23 Eylül 1994 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler eğitimi alırken, 2013 yılında fitnessa başlamıştır. İlkokul, Ortaokul ve Lise yıllarında çeşitli spor branşlarının yanı sıra, Kadınlar Futbol takımında kaptan olarak görev almıştır.

2013-2016 yılları arasında fitness sonrası ZUMBA Basic 1, ZUMBA Basic 2, ZUMBA Pro – Skills ve ZUMBA Kids & Kids Junior Lisansları almıştır.

2019 yılının Haziran ayında FITNESS PERSONAL COACH belgelerini almış olmakta olup, 2017 yılında MACFIT ACADEMY'de; Anatomi, Egzersiz Fizyolojisi, Kinesiyoloji, Program Dizayn ve Antrenman Bilimleri ve Pilates derslerini de alarak TRX, Fonksiyonel Antrenman, Step, Cyling gibi dans derslerini Master 10 Trainer’larından başarıyla bitirmiş ve ders verebilme hakkına sahip olmuştur.

Birçok devlet okulunda 23 Nisan gösterilerine öğrencileri hazırlayarak, sahne performansları konusunda birçok etkinliğe imza atmıştır.

MEDICAL FITNESS TRAINER sertifikasını alabilmek için eğitime devam eden Çelebi, AQUA ZUMBA lisansıyla havuzda Zumba® dersleri de vermektedir. 

Bilgi İçin Deniz Çamlıbel +90 533 457 47 10

Online Kayıt ve Bilgilendirme