Parti Mekanı Kiralama

Parti mekanı kiralama çok amaçlı eğlencelerinizi özel hale getirecek Complex İstanbul bünyesinde faaliyete geçti! Her ne amaçla olursa olsun bir parti mekanı kiralamak için 10 kişiden 5 bin kişiye ulaşan devasa bir arena sizi bekliyor. 

Sosyal hayattaki en eğlenceli aktivitelerden birisi elbette ki partidir. Özellikle partinin sahibi sizseniz her detayıyla birebir ilgilenmeniz gerekir. Kusursuz bir parti organizasyonu hazırlayabilmek için öncelikle parti mekanına karar vermeniz gerekir. Parti mekanı kiralama firması aramak, en iyi catering hizmetini alarak hayalinizdeki partinin gerçekleşmesini sağlamak son derece yorucu olabilir. Sevdiklerinizle aranızdaki bağları daha da kuvvetlendiren parti, doğru planlandığında hem siz hem de misafirleriniz için unutulmaz anların mimarı olabilir. Ayrıca parti mekanı kiralama firmaları kurumsal partilere hizmet verdiği gibi kişisel partilere de ev sahipliği yapmaktadır.

Dünya mutfağına hitap eden lezzetler sunan Catering desteğiyle Complex İstanbul parti mekanı kiralamak için de mükemmel bir alternatiftir. Doyasıya eğlenmek ve güven içinde organizasyonunuzu planlamak için İstanbul'un her yerine kolayca ulaşım imkanı olan Complex'i tercih edebilirsiniz. Neler mi yapabilirsiniz?

Doğum Günü Partileri

Adından da anlaşılacağı üzere doğum günü partileri bir kişiye ithafen doğum tarihinde düzenlenir. Kendine has bir dekorasyona sahip olan doğum günü partisinde önemli olan kişinin ilgi alanları ve hoşlandıklarıdır. Şöyle ki şatafattan hoşlanan bir kişiye doğum günü partisi hazırlanırken parti mekanı kiralama tek başına yeterli olmayacaktır. Hayal ettiğiniz konseptin oluşturulması için özel lazer gösterilerinden konserlere, sahne şovlarından süslemelere kadar her konuda size yardımcı oluyoruz. Ayrıca doğum günü partilerinin olmazsa olmazı pasta konusunda da dünya mutfağına hitap eden aşçılarımız catering desteği sağlıyor. Parti mekanının, konseptin, süslenmenin ve pastanın birbiri içinde ahengi yakalamış olması parti havasını doruklara çıkaracaktır.

Yılbaşı Partisi

Yeni yılın gelişinin kutlandığı yılbaşı partisi, eğlencenin bol olduğu bir parti türüdür. Genellikle kalabalık düzenlenen yılbaşı partilerinde mekan tercihi oldukça önemlidir. Muhteşem bir şehir ya da deniz manzarası eşliğinde hazırlanan yılbaşı parti mekanına dev bir çam ağacı eşlik etmektedir. Özellikle boğazın yakınlarında konumlanan parti mekanlarından muhteşem lazer şovlarını yeni yıl sabahına kadar aralıksız seyredebilirsiniz. Noel Baba şapkası, sakalları ve eldivenleri takan garsonların hizmet etti eğlenceli yılbaşı partilerinde çeşitli oyunlar ve şarkılarla yeni bir yıla merhaba diyebilirsiniz. Şirketler ve bireysel talepleriniz için Yılbaşı parti mekanı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Bekarlığa Veda Partisi

Son dönemin popüler partileri arasında yer alan bekarlığa veda partisi, en eğlenceli parti çeşitlerinden birisidir. Kız kıza erkek erkeğe ya da karışık olarak yapılan bekarlığa veda partisi mekanları genellikle gece kulübü tarzında hazırlanmış mekanlardır. Esprili kağıtlar, bekarlığa veda temalı tişörtlerin yer aldığı partide fark etmeksizin katılan herkesin hatıralarını paylaşmasını isteyebilirsiniz. Diğer partilere kıyasla daha minimal olan bekarlığa veda partisi mekanında gecenin sonuna doğru dansöz ve zenne görebilirsiniz. 

Mezuniyet Partisi

Balo şeklinde özel mekanlarda gerçekleşen mezuniyet partisi mekanları için genel olarak oteller tercih edilmektedir.  Okuduğunuz süre boyunca arkadaşlarınızla yaşadığınız samimi anılarınızı danslarla kutlayabileceğiniz mezuniyet partisi mekanını yıllarca hafızalarınızdan silinmeyecektir. Zorlu okul yıllarının mükafatlandıran mezuniyet partisinde kestiğiniz mezuniyet pastasıyla kendinizi çok özel hissedeceksiniz. 

Baby Shower Partisi (Hoş geldin Bebek Partisi)

Yeni dünyaya gelen ya da gelecek olan bebeğiniz için hazırlanan baby shower partisinde amaç tamamen sosyalleşme ve eğlencedir. Fazla abartılı olmayacak şekilde parti malzemeleri ile süslenen parti mekanı, tercihen yemekli ya da kokteyl tarzda olmaktadır. Küçük samimi parti mekanlarının tercih edildiği baby shower partilerine katılım diğer partilere oranla daha azdır. Sıcak dostluklar kazanmak ve var olan dostlukları pekiştirmek için en ideal partilerden birisi olan baby shower partisinde katılımcılar bebeğe ya da yeni anne adayına küçük hediyeler getirir. Yani bu tür etkinlikleriniz için de parti mekanı kiralama konseptimizi seçebilirsiniz.

Bağış Partisi

Belirli bir kampanya, okul ya da iş için düzenlenen bağış partileri, kurumsal firmalara hitap etmektedir.  Bağış partisinde seçilen mekan, partinin amacını yansıtabileceği gibi hitap ettiği kesimi de yansıtmaktadır. Girişin çoğu zaman ücretli olduğu partide toplanan tüm gelir düzenlenen kampanya ya da kuruma aktarılır. Oldukça şık ve sade olan parti mekanları çok abartılı olmamak kaydıyla konsepte uygun parti malzemeleri ile süsleme bilmektedir.

Çok amaçlı talepleriniz için dönüştürülebilir bir mekan deneyimi sunan Complex İstanbul, Mahmutbey TRYP Otel ile birlikte konaklama dahil hizmet almanızı sağlamaktadır. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme