Konser Mekanı Kiralama

Spor, kültür, etkinlik ve sahne sanatları gibi dalları birbiriyle harmanlayan merkezin çok amaçlı salonları bundan böyle, konser mekanı kiralama da dahil olmak üzere, kiralanarak kullanılabilir. Kapalı mekan kiralanması her zaman ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak günlük hayatımızdadır. Örneğin düğün veya nişan gibi eğlenceler, seminer gibi kurumsal çalışmalar, mezuniyet gibi kutlamalar için bu çeşit kiralık salonlar her zaman aranır, tesisin geniş ve konforlu salonları bu ihtiyacı karşılamak için hizmetinizdedir. Şimdi bu imkanların içinde konser mekanı kiralama da var. Günlük ve saatlik konser mekanı kiralama talepleri artık Complex İstanbul tarafından rahatlıkla karşılanabiliyor. Bu konudaki online talep formunu kurumun kendi internet sitesinde görebilir, ilgili talebinizi hemen iletebilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Böylece eğer bir organizatörseniz konser nerede olacak sorusuna en iyi yanıtlardan birini vermiş olacaksınız. 

Kiralama işlerini dizi ve filmler için mekan kiralanması, düğün veya parti salonu kiralama, toplantı ve spor salonu kiralama gibi konularda çeşitlendiren Complex İstanbul konser mekanı kiralanmasını da faaliyet alanı içine kattı ve hizmet sahasını böylece genişletmiş oldu. 

İstanbul ve Konser Mekanları

İstanbul Bağcılar, Mahmutbey’de olan Complex İstanbul yeni nesil bir yaşam, turizm ve organizasyon merkezi olarak kuruldu. Başta basketbol olmak üzere spora özel önem veren tesisin kuruluş amaçları içinde dünya çapında bir etkinlik adresi olmak var. Bu konu akla şüphesiz konserleri ve sahne sanatlarını da getiriyor. İstanbul’un ünlü konser salonları içinde çok yakında Complex İstanbul merkezli olanını görebiliriz. Ve zamanla burada sahne almak apayrı bir prestij haline gelebilir. İstanbul zaten her şeyi hak eden bir şehirdir. Konser mekanı kiralama gibi bir hizmet ile başlayan çalışmalar zamanla ve müziğin bilinen gücüyle neden İstanbul’da dünyaca ünlü bir konser mekanı yaratmasın ki?

Özellikle İdil Biret gibi sanatçılarımızın ve genç piyanistlerimizin konserleri ise Complex İstanbul ailesi adına gurur kaynağımız olacaktır.

Online Kayıt ve Bilgilendirme