Kick Boks Kursları Başladı

Uzakdoğu kökenli bir spor dalı olan Kick Boks artık erkekler kadar kadınların da ilgisini çekiyor. Complex İstanbul'da profesyonel boks ve kick boks müsabakalarına ilgi gösteren seyircilerimizin talepleri üzerine profesyonel sporcu olmanızın kapılarını açacak olan kick boks eğitimlerimiz başladı. 

Güç ve kontrolü dengeli biçimde rekabet eden iki kişinin tekeline bırakan bu spor, sadece lisanslı sporcu olmak için değil, formda kalmak için de mükemmel bir seçim. Kick boks tüm vücudu çalıştırdığı için stresi azaltıyor, kilo vermeyi kolaylaştırıyor ve vücudun diri görünmesini sağlıyor. Kardiyo imkanı sağladığı için beyninize giden oksijeni arttırması da en önemli yararları arasında biliniyor.

Kick Boks Branşları

Spora başlayan herkes için kapılarını açan Complex İstanbul, milli sporcu ve koçlarla çalışarak eğitim alma imkanı sağladığı Kick Boks için çok sayıda branşta eğitim veriyor. 7 temel branşı olan bu spor için çocuk ve yetişkin gruplarında eğitim alınması mümkün oluyor. 

- Low Kick

- Müzikli Form

- Point Fighting

- Kick Light

- Light Contact

- K1 Rules

- Full Contact

Her biri farklı bir adrenalin yaşatan ve gücü sonuna kadar kullanabilme imkanı sağlayan kick boks derslerine devam ederken, Complex İstanbul'da düzenlenen müsabakaları da izleme şansına ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü şampiyonların en zorlu müsabakalarındaki heyecanlarına tanıklık etmek, geleceğin sporcusu olmak ya da kendinizi savunmayı öğrenmek için hemen online kayıt yaptırarak harekete geçin!

Online Kayıt ve Bilgilendirme