Kapalı Spor Salonu

Ulusal ve uluslarası düzeyde gerçekleşecek olan basketbol, voleybol ve jimnastik sporlarına ait tüm faaliyetler için 3500 kişilik kapalı spor salonu kiralama imkanı Complex İstanbul’da vardır. Tavanı çelik konstrüksiyon olan bu büyük spor salonunda özellikle basketbolun yeni yıldızlarının yetişeceğini düşünüyoruz. Yeni nesil 12 Dev Adam’a ev sahipliği yapmak amaçlarımız içindedir. 

Kapalı spor salonu olan Complex İstanbul, ülkemizdeki spor turizmini de geliştirecektir. Spor imkanlarını konaklama ve SPA gibi hizmetlerle, beş yıldız kalitesinde desteklemekteyiz. Spor turizmi ülke ekonomimize büyük ölçüde katkı yapacak, bizi dünyada çok daha iyi tanıtacak bir mecradır ve biz bu konuda Complex İstanbul olarak iddialıyız. İsmimiz öncelikle spor organizasyonları alanında ülkemizi tanıtacak bir marka olacaktır. 

Basketbol Sporu ve Kapalı Spor Salonumuz

Basketbol, voleybol ve jimnastik sporları için hizmet veren kapalı spor salonu spor turizminin gelişmesini sağlamıştır. (Bu gönül bağının “koç” Beyaz Gölge ile kurulduğunu da tahmin edersiniz.) Kısa adı TBF olan Türkiye Basketbol Federasyonu 1959 yılından beri çalışıyor. Biz de bir eğitim, karşılaşma, kamp ve antreman yeri olarak sporcularımızın ve hocalarımızın hizmetindeyiz. Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu duymayan baskebolsever var mıdır?

Complex İstanbul kapalı spor salonunun ülkemizden yetişecek yeni NBA yıldızlarına sahne olması en büyük dileğimizdir.

Online Kayıt ve Bilgilendirme