İstanbul Yemekli Düğün Mekanları

Beş yıldızlı lüks otellerden saraylara kadar çıkan İstanbul yemekli düğün mekanları seçenekleri içinde aynı zamanda bütün bütçelere uygun işletmeler de yer almaktadır. Salon düğünlerinden kır düğünlerine kadar çeşitlenen konseptlere İstanbul Boğazı üzerinde yapılacak tekne düğünü formunu da eklerseniz alternatifleriniz daha da çoğalır. 

Orijinallik arayan çiftler için örneğin Beykoz Kundura Fabrikası yenilenmiş bir mekan olarak, ünlü taş binası ile hizmetinizdedir. 1810 yılında tabahhane olarak kurulan bina bugün sosyal etkinliklerden başka dizi ve film çekimlerine de ev sahipliği yapıyor. Ya da Tarabya’daki Fransız Bahçeleri birinci sınıf bir yemekli düğün mekanı olarak seçilebilir.  

Tabi bunların hepsi, güzel havalar için geçerlidir. Kapalı düğün mekanları birçok açıdan daha avantajlıdır. Çünkü gereksiz riske girilmez. Dünya mutfağının seçkin örneklerini bulunduğu menülerle tercih edeceğiniz yemekli düğün mekanları ve diğer alternatifleri Complex İstanbul ile bulabilirsiniz.

Düğün Organizasyonları

Günümüzde düğün planlaması gibi ayrıntısı bol ve telaşlı işler artık profesyonel düğün organizatörleri tarafından yapılıyor. Böylece siz mutlu zamanlarınızda koşturup yorulmak zorunda kalmıyor, bu özel zamanların tadını çıkarıyorsunuz. İstanbul yemekleri düğün mekanları içinden seçilerek planlanan bir düğün de bu organizasyon firmaları tarafından gerçekleştirilebilir. Nikah şekerinden davetiyelere, takı seçiminden müziklere ve istenirse balayı programına kadar düşünülerek hazırlanan bu organizasyonlarda temel soru olan düğün nerede yapılacak sorusu için salon düğünü, kır düğünü, tekne düğünü gibi çeşitli konseptler karşınıza çıkacak. Yemekli düğün düşünüyorsanız ayrıca catering işleri ile uğraşmanıza da gerek yok. Organizatörler sizin taleplerinize uygun olarak her şeyi ayarlıyorlar. 

En Ünlü Yemekli Düğün Mekanları

Yazımızın başında sözünü ettiğimiz Beykoz Kundura Fabrikası gibi değişik mekanlara kır düğünlerinin tanınan mekanları olan Sarıyer Event Garden, gene kır düğünlerinin favori adresi Sarıyer Bahar Country, boğaz kenarındaki Mihrabat Korusu ve Ataköy Marina’da adeta denizin ortasına kurulmuş hissi veren Nossa Costa da eklenebilir. İstanbul Yelken Kulübü ise yıllardır bilinen kalitesiyle bütün eğlenceli ve yemekli toplantılarınıza ev sahipliği yapmaya hazırdır. Daha hesaplı bütçe arayanlar için İstanbul yemekleri düğün mekanları listesi de yapılabilir. Düğün organizasyonu işiyle uğraşan firmaların tanıtım sitelerinde yapılacak bir inceleme size bu konuda değişik alternatifler önerecektir. 

Hayalinizde nasıl bir düğün olursa olsun size öncelikle mutluluklar dileriz. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Çünkü en güzel alternatifleri deneyimleyeceğiniz mekanımız sizin için hazır olacak. Her beğeniye hitap eden mutfağımız, farklı dini inançlara yönelik menüleriyle mükemmel gününüzü eksiksiz bir sofrayla tamamlayacaktır.

Online Kayıt ve Bilgilendirme