İstanbul Parti Mekanı Kiralama

Nufüsunun büyüklüğüne bağlı olarak İstanbul parti mekanı kiralama gibi değişik bir konuda bile çok sayıda seçenek bulabileceğiniz bir metropoldür. Her türlü toplantı için salon kiralama hizmet sektörünün işkolları içindedir. Gerek eğlenceli toplantılar ve gerekse kurumsal çalışma toplantıları büyüklüklerine bağlı olarak tercih edilen bu salonlarda yapılabilmektedir. Büyüklük unsuruna ek olarak seçkin bir mekan olması, misafirlerin rahat edeceği fiziksel şartları taşıması ve ulaşım kolaylığı gibi hususlar kiralık salonların seçiminde akla gelen noktalardır. 

Complex İstanbul Salonları

İstanbul Bağcılar Mahmutbey’de hayata geçirilen yeni organizasyon ve yaşam merkezi Complex İstanbul parti mekanı kiralama konusunda size sunacağı salonlar tüm bu hususları fazlasıyla kapsamaktadır. Öncelikle bir spor merkezi olarak düşünülen Complex İstanbul düğün, nişan, kutlama gibi eğlenceli toplantılara ve seminer tipi kurumsal çalışmalara ev sahipiği yapacak geniş ve konforlu salonlara sahiptir ve bunları saatlik veya günlük olarak kiralamaktadır. Yani bebeğinizin ilk yaşını, ki bu çok heyecan vericidir, tüm sevdiklerinizle beraber Complex İstanbul parti salonunda kutlayabilirsiniz. 

Her Aksiyona Uygun Tavan

Sadece parti sahibine ve davetlilerine özel mekan kiralama konsepti son zamanlarda çok ilgi çekiyor. Emlak sektörü bile konuya el atmış durumda. Sözün burasında hatırlatılacak olan kiralanacak salonun kalitesidir. Heyecan verici saatlere uygun kiralık mekanı bulmak ise artık o kadar zor değil. Complex İstanbul salonları düğünler, toplantılar, seminerler, kutlamalar için sizi bekliyor. Dünya standartlarında yapılmış, çelik konstrüksiyon tavanlı, kapalı spor salonumuz ise kuruluş amaçlarımıza uygun olarak basketbolseverleri, voleybol sporuna gönül verenleri ve jimnastikçilerimizi ağırlamaktadır. 

Bu gibi toplantılarda eğer konaklama hizmetine de ihtiyaç duyuluyorsa beş yıldız kalitesinde olan 200 yataklı otelimiz Complex İstanbul bünyesinde yer alan bir merkez olarak hizmetinizde olacaktır. Özellikle spor kamplarına katılanlar için otelimiz ile spor salonumuz dışarıya çıkılmadan birbirine geçilebilecek şekilde yapılmıştır. 

Yeni nesil yaşam merkezi olan Complex İstanbul kiralık parti mekanı olarak kutlamalarınızda ev sahipliğini en iyi şekilde gösterecektir.

Online Kayıt ve Bilgilendirme