İstanbul Oyunculuk Kursu

Hayata renk katmak, yeni bir şeyler denemek ve belki de içinizde saklı cevheri ortaya çıkarabilmek amacıyla İstanbul Oyunculuk Kursu aramasını hemen şimdi yapın. Profesyonel anlamda sahne sanatları ile ilgilenmek isteyenler için ilk eğitim kaynağı şeklinde de tanımlanacak olan İstanbul Oyunculuk Kursu kariyerinizin başlangıcı olabilir. Çünkü bu kursda ses, konuşma, bedeni kullanma ve drama eğitimleri var. Gerçek bir oyunculuk eğitiminden geçecek, yeni bir şeylerin denenmesinden öte adeta bir meslek kursunu takip etmiş olacaksınız.

Ünlü ve ünsüz harflerin doğru çıkarılmasının, diyafram kasının doğru kullanılmasının, doğaçlama yeteneğinin geliştirilmesinin, o ünlü sahne stresinin yenilmesinin ve kursun temel konusu olan rol yapmanın eğitimini alacaksınız. Oyuncu Ezgi Koç ve Mert Asker rehberliğinde düzenlenen İstanbul Oyunculuk Kursu eğitimi size film, tiyatro, reklam ve dizi sektöründe çalışma fırsatı da verebilir. Setlerde iyi bir isim edinmek için sadece görüntünün önemli olmadığını atölyemize aday öğrencimiz olarak fark ettiğinizi biliyoruz. 

Konservatuar Sınavlarına Hazırlık

Konservatuarların sahne sanatları bölümlerinde okuyabilmek için yetenek sınavlarını da geçmek gerekiyor. İstanbul Oyunculuk Kursu bu sınavlara hazırlanmanız için de size destek olacak mecradır. Kendinize güvenerek yetenek sınavına katılmanızı sağlar. Kendinize güvenirsiniz, çünkü dersinizi çalışmışsınızdır. Ortalama dört ay üzerinden süren bu sanat atölyesi programını kendi kulvarında üniversiteye hazırlık kursu olarak da düşünebilirsiniz. 

Ve tabii ki gönlünde hep tiyatro olanları birlikte “Perdeee” demek için özellikle bekliyoruz.

Online Kayıt ve Bilgilendirme