İstanbul Jimnastik Okulu

Complex İstanbul jimnastik okulu arayanlara Şavkar kalitesini getirdi. İbrahim Çolak, Nazlı Savranbası ve Ahmet Önder gibi gençlerin eğitim aldığı Şavkar Cimnastik Okulu İzmir’deki şubeleriyle gençlere spor imkanı sunuyordu. İstanbul’daki gençlere de hitap etmeye başlayan okul, cimnastik, kickboks ve fitness branşlarında profesyonellerin yetişmesine katkıda bulunacak. 

Jimnastik Neden Önemli?

İstanbul jimnastik okulu arayanlar, çocuklarının temel bir eğitim almasının yanında hareketliliklerini dengelemek için bu sporu tercih etmektedir. Çünkü jimnastik bedeninin terbiyesi edilmesidir ve bir çocuk için en mükemmel spordur. Küçük yaştan itibaren bedenin esneklik kazanmasını sağlayarak kontrolü destekler. Estetik bir vücuda sahip olmayı sağlayan bu spor, dengeli bir şekilde düşmeyi öğretmektedir. Duruş ve dayanıklılık açısından mükemmel bir performans sunan jimnastiğin yararları, bale ya da dans gibi alanlara yönelmek isteyenler için de temel bir basamaktır. Kız ve erkek çocukların 3 yaşından itibaren başlayabileceği yaz ve kış okulları şeklinde faaliyet gösteren uygulamalar başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Jimnastik sporuna katkıda bulunmak isteyenler için de iyi bir tercih olan bu sürece başlamak isteyenler her zaman bir adım önde olarak hayatlarını sürdürecektir. 

DEHB İstanbul Jimnastik Okulu

Uzmanlar Şavkar Cimnastik Okulu gibi kurumsal yerlerde eğitim almak isteyen DEHB çocukların daha başarılı ve uyumlu olduğunu söylüyor. Çocuğun kontrolü eline alabilmesi için beden eğitimi ve koordinasyon becerisini sağlaması gerekir. Bunu da dikkatle sağlayacaktır. En iyi tedavi ve rehabilitasyon sürecinin bedensel sportif etkinlikler olduğu dünya genelinde kabul edilmiştir. 

Temel bir eğitim olan ve tüm sporcuların en az bir sezon alması gereken jimnastik, yaşam kalitesini ciddi ölçüde arttıracaktır. İstanbul Jimnastik Okulu arayanlara kapılarını açan Complex İstanbul, Mahmutbey, Bağcılar’da hizmet veriyor. Siz de çocuğunuza bir gelecek armağan ederken sağlığından başlayın ve onu jimnastik sporuyla tanıştırın.

Online Kayıt ve Bilgilendirme