Etkinlik Mekan Kiralama

Spor başta olmak üzere kültürün ve sanatın yedi rengini harmanlayan bir merkez olmayı hedefleyen Complex İstanbul, etkinlik mekan kiralama olarak tanımladığı işler içinde, kurumsal ve halka açık organizasyonların düzenlenmesi amacıyla çok amaçlı büyük salonlarını kiralamaya sunuyor.  1000 kişilik kapalı düğün salonu bu kiralamaların en bilinen örneğini oluşturuyor. Düğünler için ayrıca muhafazakar düğün salonları da tercihe bağlı olarak hizmete sunulmuştur. Kiralama süresi uzun ise konaklama için gene tesis içinde yer alan beş yıldız kalitesindeki 200 kişilik otelden yararlanılabilir. 

Spor karşılaşmaları, konferanslar, sergiler, konserler, tiyato oyunları ve parti gibi etkinlikler için de uygun mekanlar Complex İstanbul bünyesi içinde kiralanabilir.  Kiralama konusunda en ilgi çeken konulardan biri şüphesiz dizi ve film çekimleri için mekan kiralanması olmaktadır. Günlük veya saatlik kiralanan mekanlar ülkemizde hızla gelişen dizi sektörüne tarafımızdan verilen katkıdır. 

İstanbul'un Merkezinde

İstanbul gibi bir şehrin herşeyin merkezi olduğunu bilirsiniz. Artık dünya incisi bu yer Complex İstanbul ile turizm, spor ve eğlence gibi tüm aktivitelerin dünya çapındaki adresi olmaya da hazırlanıyor. Etkinlik mekan kiralama hizmeti hayatın tam içinde olmanın ve kuruluş amaçlarımızı gerçekleştirmemizin yolunu açıyor.

Online Kayıt ve Bilgilendirme