Dokun Değiş Complex İstanbul'da

Sağlıklı yaşam konusunda en önemli adımlardan biri olan sportif etkinliklerin önemini herkes biliyor. Bunun yanında kişisel farkındalığın artması ve kişisel gelişimin sağlanması için birçok kişi zihinsel ve bedensel gelişim merkezlerine başvuruyor. Complex İstanbul da bu yönde bir adım atarak Dokun &  Değiş Zihinsel ve Bedensel Gelişim Merkezi ile işbirliği içine girdi. 

Artık çalışmalarına Complex İstanbul bünyesinde devam edecek olan ekipte, fizyoterapistler, psikologlar ve doktorlar eşliğinde birçok çalışma yapılacak. Biorezonans, fizik tedavi, manuel terapi, medikal masaj, ofis, masajı, fohow meridyen, kinesiotape, triger point uygulamalarının yanı sıra kurumsal ve bireysel eğitimler de verilecek. 

Hem Spor Hem Kişisel Gelişim!

NLP, yaşam koçluğu, nefes terapisi, Acces Bars, EFT ve hızlı okuma eğitimi gibi birçok konuda profesyonel yetkinlik sahibi olmak isteyenlere yönelik eğitimler veriliyor. Yani Complex İstanbul sadece sportif etkinlik ve organizasyonlarda değil, kişisel gelişim ve bedensel terapi uygulamalarıyla da hizmet vermiş olacak. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme