Doğum Günü Mekan Kiralama

Eksiksiz, unutulmaz ve eğlenceli bir yaş günü için doğum günü mekan kiralama hizmetimiz karşınızda! Birbirinden renkli süsler, unutulmaz eğlenceler ve kişiye özel konseptlerle hazırlanan parti mekanlarında baby shower, diş buğdayı, doğum günü ve benzer birçok etkinlik için özel salonlarımızı kiralayabilirsiniz.

Doğum günleri hem eğlenmek hem de sosyalleşmek için en iyi fırsattır. Bu fırsatları değerlendirmek isteyenlere bütçelere uygun paketlerimiz dahilinde seçenek sunuyoruz. En sevilen çizgi film ve animasyon kahramanlarının kostümleriyle renklenecek olan konseptlerle doğum günü çocuklarının en mutlu günlerine Complex İstanbul da tanıklık ediyor.

Doğum Günü Organizasyonu

Özellikle çocuklar için kalabalık ve unutulmaz bir doğum günü planlamak isterseniz, güvenli oyun alanlarında etkinliği gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Doğum günü mekan kiralama hizmetimize catering hizmeti de dahil olduğundan servis ve sunum konusunda size özel konseptler oluşturuyoruz. Günün prensi ya da prensesi için en güzel etkinliği hazırlamanızı sağlarken, oyun ve eğlenceli etkinliklerle günü daha özel bir hale getiriyoruz. 

Paket programımız dahilinde aşağıdaki ikramları dahil edeceğiniz pasta dahil Catering seçeneklerini değerlendirebilirsiniz:

  • Kahvaltılı doğum günü
  • Kokteyl ikramlı doğum günü
  • Yemekli doğum günü

İkramların dahilinde pasta, hediyelik ikram kurabiyeleri, sağlıklı kurabiye ve atıştırmalık alternatifleri isteğiniz üzerine yapılabilir. Siz sadece konsepti seçin, biz sizin için en güzel partiyi hazırlayalım. 

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

En çok merak edilen konulardan olan doğum günü mekan kiralama fiyatları Complex İstanbul’daki farklı salonlarda kutlanıyor. İki standart menüsü bulunan başlangıç paketlerimiz aşağıdaki gibidir. Su ve çay ikram olarak verilmektedir. 

MENU 1 MENU 2
1 DİLİM PASTA 1 ADET PASTA

1 DİLİM PİZZA

MEŞRUBAT

MİNİ BURGER

MEŞRUBAT

Online Kayıt ve Bilgilendirme