Bale Kursu

Belli ayak atışlarına, belli figürlere dayanarak yapılan bale dünyanın en eski müzik, tiyatro ve dans gösterileri arasındadır ve bu yüzden performans sanatları hakkındaki eğitim programlarına dahil edilmiştir. Baleyle uğraşanlar eğitmen olma şansını yakalayabilecekleri gibi, sanatçı olarak birçok gösteride sahne alabiliyor. 4 yaşından itibaren çocukların bedensel gelişimi, disiplini ve estetiğini Günümüzde çocukların hem bedensel hem de zihinsel olarak yetişmesinde balenin yaygınlaştığını da memnuniyetle görmekteyiz. Diğer kurs programlarımız bale kursumuzun katılmasıyla çeşitlenmiştir. Dünyanın bu en zarif dansına ilgi duyanlarla birlikte olmaktan mutlu olacağız. 

Bale derslerimizin herkes için çok zevkli olacağını düşünüyoruz. Profesyonel dansçımız Hicran Akın eğitmenliğinde sürdürülen dans kurslarımız ile ilgili ayrıntılar sitemizde mevcuttur.

Modern Bale 

Performans sanatları içinde de gruplanan bale dünyada pek çok dansı etkilemiştir. Günümüzde klasik baleden başka modern bale de vardır. Değişmez kuralları olan klasik balenin yanında modern bale çok daha özgür ruhlu ve çok daha fazla özgür adımlıdır. Modern balede parmak uçlarına basılarak dans etme kısıtlaması yoktur. Klasik balenin dansçıları modern baleyi yapabilirler ama modern bale ile uğraşanlar klasik bale için ayrı eğitimden geçerler. Daha fazlasını öğretmek ve baleye başlatmak için sizi ve özellikle çocuklarımızı açılan bale kurslarımıza bekliyoruz.

Bale Kursları Ders Programı

Eğitmen: Fatih Aksu

Ders Saatleri: Pazar 11:00-12:00

Fiyat: Aylık 300 TL

Bu grup çocuklar içindir. Maksimum katılımcı sayısı 25 öğrenciyle sınırlıdır.

Yetişkin Bale Grupları

Eğitmen: Hicran Akın

Ders Saatleri: Perşembe 19:00-20:00 

Fiyat: Aylık 300 TL

Kayıt için  ( 0850) 305 62 70

Online Kayıt ve Bilgilendirme