Bağcılar Zumba Kursu

Bağcılar Zumba kursu kapsamında çalışmalar yapan ve eğitmen Nilüfer Çelebi Türk kadınlarının en çok tercih ettiği Zumba'ya inovatif bir yaklaşımla yaklaşarak inovatif zumba dersleri vermeye başladı. 

Türk kadınlarının en sevdiği spor olan pilates ve zumbayı birleştirerek sporu eğlenceli hale getiren Eğitmenimiz, kilo verirken spor ön yargısının kırılmasını hedefliyor. Özellikle spor salonuna kaydolarak bir iki ziyaretten sonra vazgeçenleri geri döndürmek için iyi bir yenilik düşünen Çelebi, kışın da sosyalleşmenn ve forma girmenin yolunu kadınlara sunuyor. Çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Complex İstanbul kişi ve gruplara özel dersler açarak, ilgiyi arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyor. 

Bağcılar Zumba ve Pilates Kursları Başladı

Bağcılar ve çevre ilçelerde yaşayan kadınlar için özel gruplar ve derslerle aktif bir yaşama davet eden Complex İstanbul arkadaşını getirenlere %50 oranında indirim sağlıyor. Eğlenerek kilo vermek, sosyalleşmek ve sağlıklı olmak için ilk adımı atacağınız Bağcılar zumba kursu için grup olarak da kaydolabilirsiniz. Öğrenciler, şirket grupları ve ev hanımları için en eğlenceli spor olan Zumba sınıflarında deneme derslerine katılmak ücretsiz!

Online Kayıt ve Bilgilendirme