100 Kişilik Yemekli Düğün Fiyatları

Son bir yılda ekonomide yaşanan zamları da göz önüne alırsanız internet aramalarınızda 100 kişilik yemekli düğün fiyatları için verilen rakamları büyütmeniz gerekebilir. Örneğin kişi başı 30 lira olarak verilen örnekleri siz en az 50 liradan hesaplayın ki gerçekçi bir düğün bütçesi yapılmaya başlanmış olsun. Fakat sonucu belirleyecek olan husus tabii ki seçilecek mekan olacaktır. Çırağan Sarayı da size bir düğün hazırlayabilir ya da üç yıldızlı bir otel de kendi imkanları dahilinde sizin düğün mekanınız olabilir. Bu yüzden düğün sahibine gelecek öncelikli soru düğün nerede olacak şeklinde olacaktır. (Bu konuda düğün organizasyonu alanında faaliyet gösteren organizatörler ile birlikte çalışmanızı şiddetle öğütlemekteyiz. Hem bir sürü yorgunluktan kurtulur hem de daha uygun bir bütçe yaratabilirsiniz, çünkü bu firmalar oteller ile daha hesaplı anlaşıyorlar.)

Düğün Hazırlıkları Sırasında Karşınıza Çıkacak Sorular

Düğün nerede oluyor sorusu ile 100 kişilik yemekli düğün fiyatları nedir sorusu evlenmeyi düşünen çiftler ve aileleri için birbirini tamamlayan iki sual şeklinde ortaya çıkar.  Minumum 50 liradan başlayan tek kişilik fiyatları da Hekimbaşı Salih Efendi gibi tarihi bir mekanda yapılacak düğünler için verilen kişi başı 500 liralık bir rakamı da cevaplar içinde göreceksiniz. Veya kişi başı menü fiyatının 260 euro olarak verildiği Çırağan Sarayı da düğününüze ev sahipliği yapabilir. Bu rakamın yanında ayrıca kiralama, müzik, süsleme, orkestra ücreti gibi yan harcamalar da var. Beş yıldızlı lüks otelimiz ya da arenamızda yapılacak düğünler için önceden online fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Ya da dediğimiz gibi kişi başı minimum 50 liradan başalayan menü fiyatlarının geçerli olduğu düğün mekanları tercih edilebilir. Ortalama 75 liradan iyi bir mekanı sadece menü açısından 100 davetli için 7500 liraya kiralayabilirsiniz. Sefaköy Milenium Düğün Salonu ya da Büyükçekmece Revan Garden bu işletmelere örnektir. Fakat 100 kişilik yemekli düğün fiyatları hakkında İstanbul’da çok sayıda seçeneğiniz olduğunu da unutmayın. 

Eğer konaklama dahilinde bir yemekli düğün istiyorsanız hemen bizden teklif alarak 100 kişilik yemek düğün fiyatları alabilirsiniz. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme