Kapalı Düğün Salonu İstanbul

Dünyanın en büyük ve en güzel yerlerinden biri olan kapalı düğün salonu İstanbul gibi bir metropolde son derece önemlidir. Konsep fırsatları açısından da size bol seçenek sunacaktır. Otel düğünleri, restoran düğünleri, tarihi mekanlarda yapılacak düğünler, sosyal tesislerin mekan olacağı düğünler ve belki nikah salonları ile kulüp türü işletmeler bile bu şehirdeki kapalı düğün salonu imkanları içindedir. Hatta tekne düğünleri ve nikah sonrası yemek verebileceğiniz mekanlar bile bu listeye dahil edilebilir. 

Bütün bu cümlelerin ışığında yaşamınızdaki en mutlu gün için aşağıdaki listeye bir göz atmak iyi olacaktır. Bu konuda bir ipucu da vermek isteriz. Eğer düğün gününüzü bir organizasyon firması ile anlaşarak planlarsanız bu firmaların kendi portföylerinde olan pek çok mekana direk ulaşabilirsiniz. Biz Complex İstanbul olarak tüm organizasyon ve detaylarla ilgileniyor size sadece işin kolay kısmını bırakıyoruz. 

Ünlü Oteller ve Düğün Salonları

Otel düğünleri için Bosphorus Palace Hotel, Ramada Plaza İstanbul, Se Merdum Butik Otel, Sarissa Palace, Naz City Hotel Taksim, Akgün İstanbul Hotel, Dedeman İstanbul, Sürmeli Hotels, Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa ve benzeri çok sayıda seçenek kapalı düğün salonu İstanbul fırsatları içinde karşınıza çıkacak. 

Sosyal Tesisler ve çeşitli kulüpler de çeşitli aktivite merkezi olarak hizmet veriyor. İTÜ Maçka Havuzbaşı, Eyüp Kültür Sanat Merkezi, Salon Venedik, Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları, Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi ve TED Spor Kulübü veya İstanbul Yelken Kulübü bu grupta yer alan işletmeler arasındadır. 

Bir restoran düğünü düşünüyorsanız bu kez karşınıza beş yüze yakın isim çıkabilir. Grand Nevada, Ataşehir Develi, Paella Davet Restoran, Aydos Kuzine Restoran, Çömlek Restoran, Manna Manje Restoran hemen gözünüze çarpan isimler olacaktır. Kapalı düğün salonu İstanbul seçenekleri içinde karar verirken öncelikle davetlilerinizin ulaşım sorununu göz önünde bulundurun. Fiyatlarla birlikte en dikkat edilecek konu budur. Merkezi yer ve geniş otopark mekanın her zaman tercih edilecek özellikleri içindedir. 

Complex İstanbul'un Farkı Nedir?

11 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Complex İstanbul hem konaklama hem de etkinlik konusunda eksiksiz hizmet alabileceğiniz tek yerdir. Düğün organizasyonu, konaklama, düğün sonrası parti gibi çok sayıda farklı istediğinizi bu alanda gerçekleştirebilirsiniz. Organizsyon konusunda da mükemmel bir deneyim yaşayabileceğiniz mekan yemekli düğünler ya da kokteyller için de birçok avantaj sağlamaktadır. Seçkin bir mutfaktan gelen ekipten oluşan catering desteğiyle ikramlarınız da dünya mutfağının her detayını yansıtacaktır. 

Online Registration and Information