İstanbul Kapalı Düğün Mekanları 

Yapılması planlanan bir düğün için İstanbul kapalı düğün mekanları hakkında genel bilgi vermek amacıyla hazırlanan yazımızda bu büyük şehrin konu hakkında pek çok fırsat sunduğunu göreceksiniz. Hem kiralık düğün salonları, hem tarihi mekanlar ve yalılar, hem özel kulüpler ve sosyal tesisler hem de nikah salonları olarak gruplanan bu imkanlar bütün bütçelere uygun fırsatlar sunmaktadır. Düğün mekanları ek olarak kır düğünü ve tekne düğünü gibi gruplarda da sınıflanabilir. Düğünlere uygun açık hava mekanları bu şehirde boldur. Bu mekanların bazıları zaten kötü hava koşullarını dikkate alarak açılıp kapanan tavan sistemini kullanmaktadır. Ancak çoğu mekanda başka bir alternatif olmadığından kapalı düğün salonları tek seçenektir. 

Complex İstanbul Kapalı Düğün Mekanları

Nüfusun 18 milyonu geçtiği İstanbul’da hizmet sektörünün çok geliştiği bir gerçektir. Aradığınız her şeyi, ihtiyacınız olan her hizmeti bu şehirde bulabilirsiniz. Planlanan düğünler, yapılacak kutlamalar, düzenlenecek olan sanat aktiviteleri ve iş planları içinde olan seminer ile toplantı gibi kurumsal faaliyetler için kapalı mekan kiralanması konusunda da bir sıkıntı yaşanmaz. Önemli olan bu mekanlarda kalite ve iyi hizmet bulabilmektir. Bu açıdan İstanbul Bağcılar Mahmutbey adresinde hizmet vermeye başlayan Complex İstanbul’un avantajlarından da bahsetmek isteriz. İstanbul kapalı düğün mekanları listesinde başta gelen ve beş yıldız kalitesinde olan salonların kiralanmaları, ihtiyaç halinde gündeme gelecek olan konaklamalar ile davetlilerin ulaşımı ve genel güvenlik hususlarında Complex İstanbul bütünüyle kendi bünyesinde olan çözümler sunmaktadır. 

Çevrenin rahatsız olmayacağı ses izolasyonunun bulunduğu mekanda, kapalı alanın basıklığını hissetmezsiniz. Çünkü 6 bin kişinin aynı anda bulunacağı kadar büyük bir arenaya sahiptir. İklimlendirme sistemleri konusunda da modern teknolojinin en iyi örnekleri tercih edilecektir. 

Bütün Etkinliklere Uygun Salonlar

Birçok çiftin tercihi kapalı düğün mekanları üzerinedir ama Complex İstanbul’un çok amaçlı salonları sergi, konser, kutlama partileri, seminer çalışmaları, fuar düzenlemeleri gibi pek çok sosyal etkinlik için kullanılabilmektedir. Günlük veya saatlik olarak bu çok amaçlı salonlar kiralanabilir. Dünya çapında bir organizasyon merkezi olmayı hedefleyen Complex İstanbul’un yoğunlaştığı konu spordur. 3500 kişilik kapalı spor salonu basketbol başta olmak üzere voleybol ve jimnastik sporlarının karşılaşmalarına, düzenlenecek turnuvalara, planlanan spor kamplarına ve antreman sahası olmaya hazırdır. Ama kiralama talepleri içinde düğünlerin Complex İstanbul için her zaman ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu eklemek isteriz. 

Online Registration and Information