Dizi İçin Mekan Kiralama

Bugün dizi için mekan kiralama konusunda çok sayıda seçeneğe internet aramalarında rastlayabilirsiniz.  Mekan kiralanmasından başka arazi, işyeri ve araç kiralama işlerini de bu gruba dahil edebiliriz. Bu ilanlar içinde mekana göre değişen fiyat aralıkları veriliyor ama bir liraya villa veya bedelsiz kafe gibi çok ilginç rakamlara da rastlayabilirsiniz. Her türlü iç çekim için tercih edeceğiniz Complex İstanbul 11 bin 500 metrekarelik alana kurulduğu için plato olarak tercih edeceğiniz birçok alternatif sunmaktadır. 5 yıldızlı otelle bütünleşik tasarlanmasının avantajı olaraak otel için de çekim gerçekleştirebileceğiniz mekanımızda özellikle sezon boyunca ihtiyaç duyduğunuz etkinlikleri uygulayabilirsiniz. 

Her Türlü Etkinlik İçin Uygun Kiralık Mekanlar

Yazımızın konusu diziler için kiralanan mekanlar olsa bile bu gruba giren yerlerin aynı zamanda parti, doğum günü ve her türlü kutlama gibi eğlenceli toplantılar için de kiralanabileceği ilanlarda belirtilmektedir. Örneğin doğum gününüzü tarihi bir evde yapmayı düşünebilirsiniz. İstanbul’un eski yerleşim yerleri olan Fatih ve civarında böyle mekanlar bulmak mümkündür. Dizi için mekan kiralama işi böylece değişik alanlarda genişlemektedir. Kafe türü işletmelerin de sık sık bu yola başvurduğunu görmekteyiz. Bu işletmeler için amaç kira geliri kazanmaktan çok reklam yapmak olabilir. Bazen kafe ilanlarının sıfır bedelle yayınlanması bunun örneğidir. Oto yıkama işi yapan küçük işletmelerin de sadece bu amaçla ilan verdiği anlaşılmaktadır. 

Dizi çekimlerine uygun fabrika ilanlarında ise içinde makinelerin bulunduğu bile belirtiliyor. Bu işe niyet edenlerin kapsamlı düşündüğünü kabul etmek gerek. Tabi mekan kiralama son derece zor bir iştir. Çünkü işin belediye ayağı, istenilen mekanı kiralayamama gini birçok olumsuz etken kalabalık etkinliklerde açıkta kalmanıza yol açabilir. Bu durumda İstanbul Complex'i ziyaret ederek, birçok amaca uygun hale getirilen arenayı kullanabilirsiniz. 

Kapalı Mekan Kiralama

Kış aylarında ekranlarda olan diziler için konser, spor, etkinlik, düğün, ofis ya da benzer kapalı mekan sahnelerinin çekiminin yapılması için gereken arayışınızda Complex İstanbul'u tercih edebilirsiniz. Dönüştürülebilen spor salonu, VIP ofisler, soyunma odaları ve çok amaçlı salonlar birçok farklı sahneyi çekmeniz için kolaylık sağlar. Okul çekimleri için de değerlendirebileceğiniz salonumuzda çok sayıda projenizi gerçekleştirebilrsiniz. Dizi için mekan kiralama hizmetimiz için hemen bize ulaşabilirsiniz!

Online Registration and Information