Yetişkinler İçin Klasik Bale

Etkinlik Bilgileri

  • 19:00-20.00
  • 2020-01-09
  • Complex İstanbul Dans Salonu

Yetişkinler için bale kursu kayıtlarımız başladı. Yaşınız kaç olursa olsun zarif ve esnek bir duruşa ulaşabilirsiniz. Her yaşta alacağınız bale dersleriyle vücudunuzu dengede tutacak, zarif bir posdüre sahip olacaksınız. Vücudu her zaman daha zarif kullanabilmenin temeli olan bale eğitimi için asla geç değil!

Yetişkinlere özel bale derslerimiz eğitmenimiz Hicran Akın tarafından veriliyor. Ayak gelişiminin 12-14 yaşında tamamlanmasıyla birlikte vücudu hazır olan adaylar, her türlü eğitimi alabilir. Temel bale egzersizleri ve esneme hareketleriyle vücudunuza farklı bir yapı kazandırmanız mümkün olacaktır. Yetişkinler için bale kursu aylık 4 ders olarak planlanmıştır. Katılımcılar temel esneme hareketlerinin ardından temel figür eğitimine başlatılacaktır. 

Bale Dersi Fiyatları

Bale dersi fiyatları aylık 300 TL'den başlamaktadır. Haftalık ders sayısı özel ders ve grup dersleri için farklı gün ve saatlerde ayarlanabilmektedir. Gruplara özel planlanan dersler ve grup indirimlerinden yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Eğitmen: Hicran AKIN

Dersler: Perşembe 19.00-20.00

Yer: Complex İstanbul Dans Salonu

Tüm sezon boyunca sürecek ve ayda dört atölye olarak planlanacak. Maksimum katılımcı sayısı 12 kişidir.

Kurs Ücreti: (Aylık) 300 TL

Kayıt ve Bilgi: ( 0850) 305 62 70

Online Kayıt ve Bilgilendirme