Oyun Atölyesi

Etkinlik Bilgileri

  • 19:00-21.00
  • 2020-01-11
  • Complex İstanbul

Bağcılar tiyatro kursu ve oyun atölyesi kayıtlarımız başladı. Birbirinden eğlenceli oyunları sahnelemek isteyenler için tüm sezon boyunca devam edecek çalışmalar sonrası finali gösteriyle yapıyoruz. İlk kez sahneye çıkacak olanlar için mükemmel bir deneyim olan atölyemiz, oyuncu Ezgi Koç tarafından yönetilecektir. 

Her zaman içinde bir heves olan ve oyuncu olmak için kendini sınamak isteyenler haftada bir gün düzenlenecek olan eğitimlere katılabilir. Hafta sonu ve hafta içi grupları bulunan kurslarla hem oyunculuk becerinizi geliştirebilir hem de sosyalleşebilirsiniz. Tüm sezon devam edecek olan tiyatro kursları, her yaştan katılımcıya açıktır. 

Bağcılar Tiyatro Kursu Fiyatları

Bağcılar tiyatro kursu fiyatları aylık 300 TL'den başlamaktadır. İsterseniz özel ders alabilir, gruplara özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kişisel gelişim açısından son derece önemli olan bu tür etkinliklerle hayatınızı renklendirebilirsiniz. Konservatuvara hazırlananlar, kendini geliştirmek isteyenler ve oyunculuğa ilgi duyan herkesi Complex İstanbul atölyelerine davet ediyoruz. Çocuklar için drama sınıfları, yetişkinler için de oyun sınıflarına kayıt yaptırabilirsiniz. 

Eğitmen: Ezgi KOÇ

Dersler: Cuma 19.00-21.00

Yer: Complex İstanbul

Tüm sezon boyunca sürecek ve ayda dört atölye olarak planlanacak. Belirlenen bir tiyatro oyunu metninin sezon sonunda sahnelenmesi sağlanacak. Katılımcılar bir tiyatro oyununun tüm aşamalarını deneyimleyecekler. Katılımcı sayısı 25 kişidir.

Ders Ücreti: 300 TL

Online Kayıt ve Bilgilendirme