Öğrenci Koçluğu

Etkinlik Bilgileri

  • 15:30-17:30
  • 2020-01-17
  • Complex İstanbul Derslik 1

Eğitmen Aslı ERSOY tarafından düzenlenecek Öğrenci Koçluğu atölyeleri, eğitim hayatında karşılaşılan sorunlar başta olmak üzere birçok konuda öğrencilere rehberlik ediyor. Ülkemizdeki eğitim sisteminin büyük bir bölümüne hakim olan sınavlar, sınav kaygısı ve sınav stresi anksiyetelerini hayatımıza soktu. Öğrenciler başarılı oldukları halde panik ve heyecana kapılarak kendilerini ifade edememekte, bildiklerini işaretleme konusunda dahi kaygı sorunları yaşayabilmektedir. Bu tür durumları önlemek ve öğrencilerin eğitim hayatlarını yönetebilmelerini sağlamak için atölyelerimizden yararlanabilirsiniz. 

Öğrenci Koçu Nedir?

Öğrenci koçu, başarı için gereken hedefleri kişiye özel olarak ortaya çıkaran kişidir. Her öğrencinin hedefi, hayal ettiği meslek farklıdır. Kişisel yetenekler ve imkanlara göre en doğru alanın seçilmesi ve buna göre yönlendirme yapılması başarının en temel basamağıdır. Aileyle birikte iletişimini doğru kuran çocuk, başarıya ulaşma konusunda daha iyi bir adım atacaktır. Öğrenci Koçluğu özellikle lise dönemindeki ortaöğretim öğrencilerine olumlu katkılar sağlamaktadır. 

Aslı ERSOY Kimdir?

Bilimsel Gelişim Merkezi kurucusu olan Aslı ERSOY, Kendin Olmak ya da Kaybolmak  ve 66'ya Bağlanmak isimli kitapların yazarıdır. NLP, EFT, Kuantum Düşünce, Nefes Koçluğu ve DGFS eğitimleri alan Aile Danışmanı Aslı Ersoy, aile ve öğrenci koçu olarak çalışmalarını Complex İstanbul'da da sürdürmektedir. Birçok radyo ve TV programına katılan öğrenci koçumuzla eğitim hayatındaki başarıya ulaşmanın yolunu öğrenebileceksiniz. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme