Diksiyon ve Etkili Konuşma Atölyeleri

Etkinlik Bilgileri

  • 19:00-21.00
  • 2020-01-06
  • Complex İstanbul Eğitim Salonu

Bağcılar diksiyon kursu ve etkili konuşma atölyelerimiz, kişisel gelişiminize olumlu yönde katkıda bulunacaktır. Eğitim ve iş yaşamında etkili konuşma becerilerine sahip olan kişilerin ne kadar başarılı olduklarını farkettiniz mi? İnsanlar doğru vurgu ve jestlerle hareket eden kişileri daha fazla dinliyor. İnandırıcı, eğlenceli ve etkileşimli bir konuşma gerçekleştiren kişiler, her zaman bir adım önde oluyor. 

Siz de kendinizi doğru ifade etmek istiyorsanız eğitmenlerimiz Mert Asker ve Ezgi Koç aracılığıyla verilecek "Diksiyon" atölyelerine katılım sağlayabilirsiniz. 

Bağcılar Diksiyon Kursu Fiyatları

Ayda 4 ders olarak planlanan atölyeler, her ay yeni sınıfların açılmasıyla tüm sezon devam edecektir. Bağcılar diksiyon kursu fiyatları aylık 275 TL'den başlamaktadır. Gruplara özel açılan sınıflar için esnek saat ve fiyatlar verilebilmektedir. Eğitmenlerimiz eşliğinde temel diksiyon eğitimiyle başlayan programlarımız, vurgu, fonetik, kelime anlamları, hitabet, jest ve mimikler gibi başlıklarla ele alınacaktır. Okuma ve konuşma provalarıyla her bir katılımcının kişisel gelişimine uygun planlamalar yapılacaktır. 

Eğitmen: Mert ASKER

Dersler: Pazartesi 19.00-21.00

Yer: Derslik 1

Tüm sezon boyunca sürecek ve ayda dört atölye olarak planlanacak. Katılımcı sayısı 25 kişidir.

Kurs Ücreti: Aylık 275 TL

Eğitmen: Ezgi KOÇ

Dersler: Pazar 13.00-15.00

Yer: Derslik 2

Tüm sezon boyunca sürecek ve ayda dört atölye olarak planlanacak. Katılımcı sayısı 25 kişidir.

Kurs Ücreti: (Aylık) 275 TL

Kayıt ve Bilgi: ( 0850) 305 62 70

Online Kayıt ve Bilgilendirme