Çocuklar İçin Jimnastik Atölyeleri

Etkinlik Bilgileri

  • 16:00-17:00
  • 2020-01-10
  • Complex İstanbul Jimnastik Salonu

Jimnastik kursu Güneşli, Bağcılar, Bahçelievler, Kemerburgaz, Esenler ve yakın ilçelerde yaşayan her çocuk yararlansın diye Complex İstanbul Sportingwork ve Şavkar Jimnastik işbirliğiyle başladı. Dünya şampiyonları yetiştiren Şavkar Jimnastik'in yetiştirdiği koçlarla çocuklarınız en temel spor olan jimnastikle güçlenecek.  Hareketli, enerjik ve vücudunu kontrol etmek için hazır olan çocuklarınızın daha güçlü olmasını istemez misiniz?

Çocuklarınızın yaramaz ve aşırı hareketli olduğunu düşünüyorsanız onu anlamıyor olabilirsiniz. O bir sporcu adayı olabilir! Bunu keşfetmek için size fırsat sunan Complex İstanbul Jimnastik Okulu'na kayıt yaptırın, çocuğunuza bir iyilik yapın! Yaşamının her alanında avantaj sağlayacak jimnastik, çocukların fazla enerjisini kontrol etmelerini sağlar. Daha güçlü, sakin ve kendinden emin bireyler olarak yetişmesi mümkün olan çocuklarınız belki geleceğin Olimpiyat şampiyonları olabilir. Farklı yaş gruplarındaki öğrenciler kabul eden okulumuz, 4 yaşından 12 yaşına kadar tüm çocuklara bu deneyim fırsatını sunuyor. 

Jimnastik Kursu Fiyatları

Eğitim konusunda olduğu kadar spor konusunda da yönlendirilmesi gereken çocuklar için hafta içi ve hafta sonu jimnastik gruplarımıza yıl boyu kayıt yaptırabilirsiniz. 

Eğitmen: Berker YÖNTEN

Yer: Complex İstanbul Jimnastik Salonu

Tüm sezon boyunca sürecek, ders programı için iletişime geçiniz 

Kurs Ücreti: (Aylık) 390 TL

Kayıt ve Bilgi: ( 0850) 305 62 70

Online Kayıt ve Bilgilendirme