Çocuklar İçin Bale Atölyesi

Etkinlik Bilgileri

  • 11:00-12:00
  • 2020-01-05
  • Complex İstanbul Dans Salonu

Bağcılar Bale Kursu arayanlara müjde! Complex İstanbul bünyesinde 4-12 yaş arasındaki çocukların hayatını değiştirecek bale kursları başladı. Kız ve erkek çocuklarının bedensel farkındalığını arttıracak atölyelerimiz arasında yer alan bale kursu, haftada 1 gün ayda 4 saat olarak öğrenci kabul ediyor. Kayıtların yıl boyu devam edeceği atölyelerde 25 kişilik katılımcı sayısına ulaşıldığında yeni sınıflar açıyoruz. 

İstanbul nüfusunun yaklaşık 3 milyonunun dahil olduğu Bağcılar ve çevre ilçelerde sanat okulu arıyorsanız uluslararası standartlara sahip olan Complex İstanbul'u tercih edebilirsiniz. Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ve otopark hizmetiyle çocuklarınız yeni bir sanat öğrenirken, sizler de cafede dinlenerek zaman geçirebilirsiniz. Bağcılar bale kursu bireysel ya da grup olarak katılımlara açıktır. Sezon sonunda bale gösterisi yapan öğrenciler, hayatlarının ilk sahne deneyimini dünya yıldızlarının sahne aldığı bir platformda gerçekleştirecekler. 

Bağcılar Bale Kursu Fiyatları

Kariyerini bu alanda yönlendirmek isteyenlere yardımcı olan eğitmenler eşliğinde bale, jimnastik, eskrim, drama ve daha birçok spor dalının kapısını açan Complex İstanbul'a davetlisiniz. Birden fazla çocuğu olan aileler için %10 indirim uygulayan ve birçok fırsat sunan yönetimimiz, bale kursu fiyatları konusunda da çok uygun seçenekler sunmaktadır. Birden fazla spor dalına kayıt yaptıran öğrenciler için profesyonel destek sağlayan eğitmenlerimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Eğitmen: Fatih AKSU.

Dersler: Pazar 11.00-12.00

Yer: Dans Salonu

Tüm sezon boyunca sürecek, ayda dört atölye olarak planlanacak ve sezon sonunda katılımcılar bir gösteri hazırlayacak. Katılımcı sayısı 25 kişidir.

Kurs Ücreti: (Aylık) 300 TL

Kayıt ve Bilgi: ( 0850) 305 62 70

Online Kayıt ve Bilgilendirme