Şavkar Cimnastik Okulu’nun Gurur Tablosu

Complex İstanbul bünyesinde İstanbullulara da hizmet verecek olan Şavkar Cimnastik Okulu, bu haftaya dünyaca ünlü başarılarıyla damga vurdu. 

Bir yandan Barış Pınarı Harekatı devam ederken, diğer yandan Türk sporcularının başarıları, mili duyguların yükselmesine vesile oldu. Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazanan ve İzmir’de öğretmenlik yapan İbrahim Çolak asker selamı vererek şampiyonluğunu ilan etti. Dünya kupası öncesi yapılan International Tournament Tallinn Trophy 2019 turnuvalarına katılan AGG, Şavkar Fadalya ve Kilia takımları da Estonya’dan şampiyonluk haberini getirdi. 7-8 yaş gençlerin bu başarısıyla kalitesini bir kere daha gösteren Şavkar Cimnastik Okulu eğitmenlerini ve yıllarda çalışan sporcuları bir kere daha tebrik eder, başarıların devamını dileriz.

Olimpiyatlarda Ülkemizi Temsil Edecek

İbrahim Çolak 14.933’lük derecesiyle şampiyon oldu ve Tokyo’da düzenlenecek 2020 Ollimpiyatlarında ülkemizi temsil etme hakkını kazandı. 19 yıldır çalıştığını söyleyen Çolak, aynı zamanda öğretmenlik yapıyor. Gençleri spora yönlendirme konusunda iyi bir rol model olan Çolak, çocukluğundan beri Şavkar Cimnastik Okulu sporcusu olarak spor yapıyor. 

Online Kayıt ve Bilgilendirme