Muhafazakâr Düğün Salonları 

Muhafazakâr düğün salonları, son dönemlerde popülerliğini arttırmaktadır. Düğün gelin ve damat için özel ve eşsiz olmalıdır. Dini inancı muhafazakâr şekilde olan bireyler, hayatlarının en özel günü olan bu günü inançları doğrultusunda yaşamak istemektedir. Düğün her inanca sahip olan insanlar için çok özel bir gündür. Düğün sahipleri kendi inançları ve istekleri doğrultusunda düğün mekânlarını belirlemektedir. Muhafazakâr düğün mekânlarında eşsiz ve özel bir düğün yapmak isteyenler için çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Düğün mekânı seçiminde muhafazakâr bir tercihte bulunmak isteyenler bu konuda daha titiz davranmaktadır. 

Güzel bir düğün iyi bir organizasyon sayesinde gerçekleşir. Muhafazakâr düğün salonları arasında tercih yaparken çiftlerin organizasyon işlemini gerçekleştiren personellerin bilgisine dikkat etmeleri gerekmektedir. Yapılacak olan organizasyonlarda, dini bilgisi yüksek olan alanında kendini yeterli miktarda geliştirmiş personellerin çalışmasına özen gösterilmelidir.

Complex İstanbul muhafazakâr inanca sahip olan bireylerle ilgilenmek üzere, yeterli donanıma sahip ekip arkadaşlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Bu konuda düğün sahipleri gönül rahatlığı ile güvenebilirler. Düğünlerinin her detayını sizler için düşünen uzman ekip arkadaşlarımız gerekli organizasyonu bayan ve erkekler için özel alanlarda düzenleyecektir. Sizin istekleriniz doğrultusunda planlanan eğlence ve partilerle hem muhafazakâr hem de unutulmaz bir düğüne sahip olacaksınız. 

Muhafazakâr Düğün Salonlarında Mekân Seçimi Önemi 

Mekân seçimi her düğün için önemli bir konumdadır. Fakat düğünün muhafazakâr şekilde organize edilmesi gerekiyorsa daha önemli bir durum olduğunu görmekteyiz. Muhafazakâr düğün salonları arasında seçim yaparken bireylerin bazı konularda daha özenli seçim yapmaları gerekmektedir. Kadın ve erkeklere ayrı eğlence imkânı sunan mekânlar daha çok tercih edilmektedir. Düğün salonu ikiye bölünerek dini inançlar doğrultusunda kadın ve erkeğin birbiri ile karşılaşmayacağı mekânlar oluşturulmaktadır. Kadınlar dilediği gibi erkeklerin görmeyeceği alanda eğlencelerine devam edebilir. Bu seçenek sadece düğünlerde değil, kına nişan gibi organizasyonlarda da çiftlere sunulmaktadır. Eğlencemden eksik kalmayayım, aynı zamanda muhafazakâr yaşam tarzıma uygun bir düğün gerçekleştireyim diyorsanız tam olarak size göre bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. 

Muhafazakâr düğünlerde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta gelin ve damadın hazırlanma odalarının onların inançları doğrultusunda çözümlerle tasarlanmasıdır. Düğün öncesinde gelin ve damat birbirlerini görmemeleri gereken inanca sahip olabilir. Bu gibi isteklerini dile getirdikleri takdirde Complex İstanbul onlara ayrı hazırlanma alanı seçeneği sunmaktadır. 

Complex İstanbul muhafazakâr inanca sahip olan bireylerin, bütün istek ve arzularını dikkate alarak çeşitli çözümler sunmaktadır. Her zaman için bütün inançlara bütün isteklere çözümü olan bu düğün mekânını tercih eden bireyler düğünlerini içlerine sinerek gerçekleştirmişlerdir. Complex İstanbul müşteri memnuniyetine önem veren spor etkinlik ve konferans merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşları ile oldukça ilgili davranarak her zaman mutlu müşteriler bırakmıştır. 

Muhafazakâr Düğünlerde Yapılabilecek Etkinlikler 

Diğer düğün seçeneklerinde olduğu gibi muhafazakâr düğün seçeneği çiftlere birçok etkinlik imkânı sunmaktadır. Çiftler kendileri ve sevdikleri ile özel gününü istedikleri şekilde organize etme imkânına sahiptir. Organizasyon şirketleri tarafından veya kendileri düğünü belirli konseptler doğrultusunda daha unutulmaz bir hale dönüştürebilirler. Complex İstanbul, düğün sahiplerine eğlence etkinlik konusunda birçok çeşit sunarak düğünlerini özelleştirmektedir. Muhafazakâr düğün salonları çiftlere çeşitli etkinlikler sunmaktadır. Düğünde yapılabilecek olan etkinlikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Canlı Müzik Eşliğinde Keyifli Yemek 

Canlı müzik eşliğinde yemek yenilerek gerçekleştirilecek bir düğün, şık ve unutulmaz anlara olanak sağlayabilir. Gelin ve damadın istekleri doğrultusunda oluşturulan ilahi orkestrası, yemek boyunca keyifli ilahileriyle düğüne eşlik ederek harika anlar yaşatacaktır. 

Ney Ve Tasavvuf Müziği Eşliğinde Eğlence 

Eğlence dinen haram değildir. Ancak her şeyde olduğu gibi bununda bir sınırı olması gerekmektedir. İslami düğünlerde genellikle ney ve tasavvuf müziği, normal müziklere göre daha uygun olarak karşılanmaktadır. Dozunda ayarlamış bir müzik eşliğinde güzel vakit geçirilerek düğün gerçekleştirilebileceği bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Kuran’ı Kerim Dinletisi

Düğün sahiplerinin isteği doğrultusunda yemekte önce veya sonra Kuran’ı Kerim dinletisi gerçekleştirilmektedir. Muhafazakâr düğün salonları tarafından çiftlere sıklıkla sunulan ve tercih edilen seçenekler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta, Kuran’ı Kerim dinletisi süresince çocukların ses çıkarmaması sağlanmasıdır. Complex İstanbul bu konuda çözümünü çocuklara bu süreyi geçirebilecekleri güvenli bir oyun alanı sağlayarak sunmaktadır. 

(Organizasyon sahipleri konukları için dini ibadetlerin yerine getirileceği özel bir alan ve mescid bulunmaktadır.)

Online Kayıt ve Bilgilendirme